( = PumpkinS = )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

( = PumpkinS = )

Welcome to PumpkinS forum = )
 
PumpkinS - siteИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Творчески напъни

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
~Via Negativa~
† Ragged Doll †
† Ragged Doll †
~Via Negativa~


Брой мнения : 73
Localisation : Somewhere around nothing...
Registration date : 10.03.2007

Творчески напъни Empty
ПисанеЗаглавие: Творчески напъни   Творчески напъни Icon_minitimeСря Апр 04, 2007 7:08 am

Ъм... Одеве ми дойде музата.... много странно. Laughing И направих няколко снимчици из нас.... И от снимчиците - няколко профилчета... Иии... Ето какво се получи:

Творчески напъни Picture02511
Творчески напъни Picture0251
Only for him... = ))) Това е стената в моята стая.

Творчески напъни Picture0241
Творчески напъни Picture0241-1
Ъъъ.... Това е една кукла на сестра ми.

Творчески напъни Picture02111
Творчески напъни Picture0211
Това е плюшения Снежко на сестра ми. = )

Творчески напъни 2-1-Picture0221Творчески напъни 1-1-Picture0221Творчески напъни 0-0-Picture0221
Творчески напъни Picture0221
Това е същия Снежко... И най-прекрасната котка на Земята... моята. = )

Творчески напъни BlueGhost1
Творчески напъни BlueGhost
Синьо призраче... = ) Не е ли прекрасна?..[/b]

Коментирайте.


Последната промяна е направена от на Сря Апр 04, 2007 11:22 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://pumpkins.bulgarianforum.net
~Via Negativa~
† Ragged Doll †
† Ragged Doll †
~Via Negativa~


Брой мнения : 73
Localisation : Somewhere around nothing...
Registration date : 10.03.2007

Творчески напъни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творчески напъни   Творчески напъни Icon_minitimeСря Апр 04, 2007 7:13 am

Хмм... Скоро се научих да правя анимирани аватари... Все още са адски накъсани аматьорски,но се надявам да ставам все по-добра. = ) Коментирайте:

Творчески напъни Fuckin-emo
Между другото,това на снимката съм аз. Laughing

Творчески напъни Bleeding
А това е куклата на сестра ми,снимката пак аз съм я правила. Знам,че е прекалено бързо,но това е идеята. Wink

Творчески напъни Av
^^

Творчески напъни Heartbeats-1
А това са моите очички. (:

Ето и едно профилче,пак с прослувутата кукла на сестра ми... която се отказа адски изпълнителен модел.Laughing

Творчески напъни Wanna-fly-avatar

Творчески напъни Wannafly

Е,коментирайте. = )
Върнете се в началото Go down
https://pumpkins.bulgarianforum.net
~PuPsi~
Re-birth
Re-birth
~PuPsi~


Брой мнения : 71
Registration date : 11.03.2007

Творчески напъни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творчески напъни   Творчески напъни Icon_minitimeЧет Апр 05, 2007 3:47 am

С две думи: Страхотни са! rabbit
Върнете се в началото Go down
_Tish_
...deserve to die...
...deserve to die...
_Tish_


Брой мнения : 89
Age : 34
Registration date : 10.03.2007

Творчески напъни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творчески напъни   Творчески напъни Icon_minitimeЧет Май 10, 2007 1:41 am

еваларка мацка мноо те бива Very Happy а синьото коте много ми хареса..аватарите даже си ги имам Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
http://pumpkins.free.bg
~Via Negativa~
† Ragged Doll †
† Ragged Doll †
~Via Negativa~


Брой мнения : 73
Localisation : Somewhere around nothing...
Registration date : 10.03.2007

Творчески напъни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творчески напъни   Творчески напъни Icon_minitimeСъб Май 12, 2007 6:58 am

Айде сега две съвършено безмислени... де да знам и аз какви. Първото е просто упражнение по стил, без история, ей така... Второто си има специална емоционална история, тъй че да не се сърдите, че е такава боза. ^^

P.S.: Заглавия си нямат. Any ideas?

Идиотизъм 1:

Дълго се взирам в нея и се чудя на какво ми прилича. Гледам я тъпо, сякаш се виждаме за пръв път, а се познаваме от толкова много време... Здравей, казва тя, и ми се усмихва някак лицемерно. Като че ли не знам, че нощем и при други ходи...
Та говорех за това на какво прилича. Парченце светлина, после обръч от тъмнина. Това мъничко парченце светлина... Него виждам, когато се взирам в Нея, в тъмнината. А то е мъничко. Истинската Тя се спотайва в гънките на завивките ми, в косата ми, в ключалката и навсякъде другаде, където не гледам в момента.
От ключалката долита хрущящ звук. Поглеждам натам - вече не е там тъмнината, избягала е още щом погледнах и сега се киска точно зад гърба ми.
С бодра крачка в стаята нахълтва сестра ми, като на манифестация. Със зачервени бузки, не много прилична пола и широка, лъчезарна усмивка, умерено алкохолизирана ме поздравява и ми лепва редовната целувка по бузата. Тя, тъмнината, веднага се скрива някъде. Никога не е харесвала сестра ми, явно аз съм по-добър слушател, защото идва само когато съм сам. Винаги, когато си мисля за нея, се изчервявам. Даже си мисля, че може и да съм влюбен. И сега случайно се сещам за нея и свивам свенливо очи. Сестра ми забелязва това и се изсмива добродушно.
-Ял ли си? - пита ме тя, сякаш не помни колко пъти ме е виждала да го правя. От деца ядем заедно.
Разбирам, че ме е питала за вечерята и вдигам неопределено рамене - аз такива неща не помня. Някъде изсвирва клаксон. Сестра ми наостря уши като ловджийско куче и се изправя. Познал съм значи, за нея е - пак онзи, приятелят й. Тя се изправя набързо, изтърсва някакво глупаво извинение и изчезва точно така внезапно, както се бе и появила. Врата се затваря след нея и аз със закъснение се сещам да й помахам с налудничава усмивка. На сестра ми, не на вратата. Но нея вече я няма и аз въздъхвам облекчено. Ставам с усилие и също се оправям. Отново клаксон. Този път е за мен.
Мъчно ми е, че ще трябва да се разделя с нея, но мислено й обещавам, че ще е само за малко, че ей сега ще се върна, уверявам я, че тя винаги ще ми бъде най-близка, макар че няма никакъв смисъл. Тя вече го знае. Разколебавам се само за секунда, после щраквам ключа на лампата и излизам тихичко от вкъщи.
Хубава нощ е. Небето е ясно, сякаш невидима майка е умила внимателно всяко малко облаче, а после грижовно е завила небето с теменужено одеало на звезди. Неволно поглеждам към прозореца на апартамента. Усмихвам се. Да, сега тя е там, цялата къще е нейна, а като се прибера ще ме посрещне топла и уханна, ще ме обгърне нежно и тихичко ще се свие в обятията ми.
В колата вече ме чака някой. Красива млада жена с черна коса и кадифена кожа. Усмихва се, подканва ме весело да побързам и ми говори нещо. Какво - представа си нямам. Неохотно се качвам при нея и хвърлям последен поглед към къщи.
Отново се изчервявам. Не, че съм слаб, просто тъмнината е по-силна. Не, че не обичам чернокосата - просто съм свикнал с Нея, с тъмнината. Разбирате ли, тя е моята тъмнина...


Идиотизъм 2:

Беше адски глупаво да го прави. И аз го казах, разбира се.
-Държиш се като дете.
Ножчето лежеше в прахта до нея, заедно с останките от още хиляди и хиляди такива вечери. Знаех, че няма да го направи, от месеци ми се заканваше. И бях спокоен. Кестенявата й коса се спускаше на мръсни кичури по лицето и раменете й. Мразех когато я оставя така.
-Дръж се като момиче, мамка му! Изглеждаш грозна така. - казах й троснато аз. Очите й пак се наляха със сълзи. - Недей де... Имам предвид, че имаш хубави очи, показвай ги.
Явно присъствието ми изобщо не я впечатляваше. Подадох припряно ръка към нея й и прибрах досадната коса зад ушите й. Чак сега забелязах! Очите й се бяха изцъклили, зениците й се бяха свили. Изглеждаше все едно не е спала от години. Явно още я държеше... Зарових в раницата й и извадих половинлитрова бутилка вода.
-Май попрекалихме, а? - направих опит да се засмея. Прозвуча страшно изкуствено. - Само секунда...
Напълних ръцете си с вода и се приближих към нея. Блъсна ме с ръка, но аз хванах ръцете й и все пак я измих.
-Е, не е ли по-добре? - надявах се да я разведря.
Не, не беше по-добре. Пак приличаше на призрак. Беше увила ръце около коленете си и се клатеше напре-назад. Мърмореше си нещо.
-Голяма си невротичка понякога. - поклатих глава аз и извадих кутия евтини цигари от раницата й. Запалих последната.
-Няма повече. - казах аз и даже обърнах кутията да видя няма ли да изпадне някоя последна. Нямаше. - Искаш ли да си дръпнеш?
Не разбрах дали поклати глава или просто трепереше.
-Точно така, не е хубаво да пушиш. - ухилих се аз съвсем не на място и си дръпнах блажено. - Искаш ли ми якето? Казах ти да не се обличаш така курвенски. И без това си кльощава. А и ще настинеш...
Тате ми беше донесъл якето от Швейцария. Винаги беше искала да го поноси... Сега защо не искаше да го облече? Покрих слабите й рамене с него, но тя продължи да трепери..
-Миналия път беше по-забавно. Пак пропиляхме стоката напразно! Не трябваше да идваме... Защо ме накара? - ядосах се. Вечерта наистина не беше най-подходящата. - А кой знае кога пак ще имаме пари... Няма значение. Знаеш ли, обичам когато говориш. Умна си. Сега защо мълчиш? Ето, косата пак ти е в очите! - поклатих глава. Пуснах фаса и го стъпках. Пак преместих косата й. И най-сетне ме погледна. Направи някаква гримаса, нещо като усмивка. И аз и се усмихнах и я целунах по челото. Изправих се и забих поглед в стената. Местех се от крак на крак, беше ми студено без якето. Каква гнусна сграда! Всъщност не беше сграда, беше само постройка, неизпълнена мечта... Само голи стени, потънали в прах и боклуци, останали от събиранията с компанията. Разбира се, компанията! Само преди часове бяхме заедно тук, само преди часове бях целунал момичето на мечтите си... Ели, момичето с мен, моята най-добра приятелка сигурно много се радваше за мен... Обърнах се да я видя. Лежеше върху якето ми с ножчето в ръка. Имаше кръв по ръката й. Сигурно спеше...
-Ели, много е късно. Аз си тръгвам, но ти остани ако искаш. Вземи и якето. - казах й. На кой ли всъщност съм го казал?...
Забързах към вкъщи, беше много студено. Нашите сигурно още ги нямаше... Все едно, бях адски спокоен. Нали знаех, че още утре щяха да я намерят...
Върнете се в началото Go down
https://pumpkins.bulgarianforum.net
Aivery
Тиквено Семенце
Тиквено Семенце
Aivery


Брой мнения : 27
Localisation : In the Snowy Castle
Registration date : 21.06.2007

Творчески напъни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творчески напъни   Творчески напъни Icon_minitimeЧет Юни 21, 2007 1:00 am

пикчета тса страшно добри!
Браво! Smile
мн ме кефят
Върнете се в началото Go down
http://winter-castle.niceboard.com/index.htm
(= Smile =)
По-голяма Тиквичка
По-голяма Тиквичка
(= Smile =)


Брой мнения : 60
Registration date : 26.09.2007

Творчески напъни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творчески напъни   Творчески напъни Icon_minitimeСря Сеп 26, 2007 10:55 am

~Via Negativa~ написа:
Ъм... Одеве ми дойде музата.... много странно. Laughing И направих няколко снимчици из нас.... И от снимчиците - няколко профилчета... Иии... Ето какво се получи:

Творчески напъни Picture02511
Творчески напъни Picture0251
Only for him... = ))) Това е стената в моята стая.

Творчески напъни Picture0241
Творчески напъни Picture0241-1
Ъъъ.... Това е една кукла на сестра ми.

Творчески напъни Picture02111
Творчески напъни Picture0211
Това е плюшения Снежко на сестра ми. = )

Творчески напъни 2-1-Picture0221Творчески напъни 1-1-Picture0221Творчески напъни 0-0-Picture0221
Творчески напъни Picture0221
Това е същия Снежко... И най-прекрасната котка на Земята... моята. = )

Творчески напъни BlueGhost1
Творчески напъни BlueGhost
Синьо призраче... = ) Не е ли прекрасна?..[/b]

Коментирайте.

Олее!Много са сладки!Супер!Бравууу.Мн мъ кефкът ще се побъркам!И тва на Кърт е супер!И Снежко!Мн са яки!!!!!Прекрасни са!Аз нищо не му чаткам на фотошопа.Може ли да използвам някой?Мн ми харесват!Моля,моля,моля!!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Творчески напъни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творчески напъни   Творчески напъни Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Творчески напъни
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
( = PumpkinS = ) :: За форума... и форумците :: Лично тФорчество-
Идете на: