( = PumpkinS = )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

( = PumpkinS = )

Welcome to PumpkinS forum = )
 
PumpkinS - siteИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 защо не ви се ходи на даскало?

Go down 
+2
~Via Negativa~
_Tish_
6 posters
АвторСъобщение
_Tish_
...deserve to die...
...deserve to die...
_Tish_


Брой мнения : 89
Age : 34
Registration date : 10.03.2007

защо не ви се ходи на даскало? Empty
ПисанеЗаглавие: защо не ви се ходи на даскало?   защо не ви се ходи на даскало? Icon_minitimeПет Мар 16, 2007 7:45 am

айде да ви питам сега щото наистина се чуда scratch ... на мен не ми се ходи заради няколко не много приятни същества, които непрекъснато се отяждат и то за глупости и да искам да си стоя мирничко не може щото ти налитат на бой няма оправия от тъпа чалгия...
айде ся вие си разкриите душицата Laughing
Върнете се в началото Go down
http://pumpkins.free.bg
~Via Negativa~
† Ragged Doll †
† Ragged Doll †
~Via Negativa~


Брой мнения : 73
Localisation : Somewhere around nothing...
Registration date : 10.03.2007

защо не ви се ходи на даскало? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо не ви се ходи на даскало?   защо не ви се ходи на даскало? Icon_minitimeСъб Мар 17, 2007 4:37 am

Причина 1: Защото уча в най-дебилното даскало на Земята.
Причина 2: Защото имам не само най-задръстените,но и най-наглите,най-нахалните,най-злобните,най-лицемерните и не на последно място най-глупавите съученици.
Причина 3: Освен всичко имам най-гадните учители,които не само са злобни,но и нямат понятие от предметите,по които преподават.
Причина 4: Защото трябва да ставам по никое време и да се прибирам по никое време.
Причина 5: Защото когато съм в час не мога да си топля дупето на парното.
Причина 6: Защото ме бутат,мачкат,размотават,крещят ми в ухото и ме занимават с глупости,когато искам спокойствие.
Причина 7: Защото за всички тях четенето е глупост.
Причина 8: Защото за тях музиката ми е глупост.
Причина 9: Защото са неграмотни.
Причина 9: Тия хора нямат представа какво е това ''спокойствие'' и ''лично пространство''.
Причина 10: Защото прекаляват със самочувствието.
Причина 11: Защото ме мразят... и аз тях.
Причина 12: Защото искам вкъщи на топло,искам да се разхождам по тениска,да си пускам колкото си искам силна музика,да гледам каквото искам,да говоря каквото искам и да чета каквото искам.
Причина 13: Защото безкрайните ми обяснения не вършат никаква работа и те си остават все така ограничени,заспали,тъпи (не,глупости,те са дебилни!)....

Доволна? Laughing
Върнете се в началото Go down
https://pumpkins.bulgarianforum.net
_Tish_
...deserve to die...
...deserve to die...
_Tish_


Брой мнения : 89
Age : 34
Registration date : 10.03.2007

защо не ви се ходи на даскало? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо не ви се ходи на даскало?   защо не ви се ходи на даскало? Icon_minitimeСъб Мар 17, 2007 4:18 pm

Динче ти направо ме закопа Shocked
за даскалото знам че е тъпо нали и аз учих там ама повярвай ми има и по-лоши
Върнете се в началото Go down
http://pumpkins.free.bg
~Via Negativa~
† Ragged Doll †
† Ragged Doll †
~Via Negativa~


Брой мнения : 73
Localisation : Somewhere around nothing...
Registration date : 10.03.2007

защо не ви се ходи на даскало? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо не ви се ходи на даскало?   защо не ви се ходи на даскало? Icon_minitimeВто Мар 20, 2007 6:57 am

Като например? ля ля ля Манджата е мечта до нашия Смотанизъм,абсурдно е... Ти поне имаше по свестен клас... е,до някъде. Laughing Но пък в нашия си нямаме Лазар да пикае в мивката женската тоалетна,което е един вид пропуск...
Върнете се в началото Go down
https://pumpkins.bulgarianforum.net
_Tish_
...deserve to die...
...deserve to die...
_Tish_


Брой мнения : 89
Age : 34
Registration date : 10.03.2007

защо не ви се ходи на даскало? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо не ви се ходи на даскало?   защо не ви се ходи на даскало? Icon_minitimeСря Мар 21, 2007 1:22 am

виж ся ако ще срвняваме манджата и жълтото бая време ще си изгубим щото и двете са бая зле.обаче и двеете са по добре от минния и гагарин само това мога да кажа...а и само да те питам какви са тия простаци 10 клас да не знаят азбуката...и не само нея...много се нервирам щото има едни коп**енца Laughing дето застанали в петък и ми обясняват цитирам "ма защо ни копираш...ние отидеме рано на практика и следващия път ти дойдеш преди нас, а ако ние закъснееме после идваш след нас" представяте ли си що за дебилни, умствено изостанали същества...при положение че аз винаги си хващам рейса на 9h и всеки път съм там 9:30h ще ги заколям някои път бре брадва
та за тевското че е зле зле е , ама бас ловим че не събирате през месец пари, ту за стол, ту за маса по-рядко за прозорец, а и сега искат за шевни машини и печки за да си караме практиката в даскалото ...ма нещо ми намирисва щото искат парите точно когато психоложката заминава за португалия не е ли странно...
ох аре стига съм се нервирала..
ИЗВОД: НЕМА СВЕСТНИ УЧИЛИЩА В БГ-то Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
http://pumpkins.free.bg
~Via Negativa~
† Ragged Doll †
† Ragged Doll †
~Via Negativa~


Брой мнения : 73
Localisation : Somewhere around nothing...
Registration date : 10.03.2007

защо не ви се ходи на даскало? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо не ви се ходи на даскало?   защо не ви се ходи на даскало? Icon_minitimeСря Мар 21, 2007 7:16 am

Има... Американския, НГДЕК....

[b]ИЗВОД: НЯМА СВЕСТНИ УЧИЛИЩА В ПЕРНИК


Е,аре сега... Миналата седмица за един ден счупиха два прозореца в кабинета по рисуване (в резултат на което не ни пуснаха вътре за да не счупим трети и висяхме като неадекватни пред кабинета...). Като,забележи,единия го счупил някъв от 8-ми клас,защото се изнервил,а другия... Другия го счупил Христо от 7а със... ЗаДНИКА СИ. А сега ми кажи,що за малоумни същества?!


Последната промяна е направена от на Съб Мар 24, 2007 2:41 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://pumpkins.bulgarianforum.net
_Tish_
...deserve to die...
...deserve to die...
_Tish_


Брой мнения : 89
Age : 34
Registration date : 10.03.2007

защо не ви се ходи на даскало? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо не ви се ходи на даскало?   защо не ви се ходи на даскало? Icon_minitimeЧет Мар 22, 2007 12:40 am

абе казвам ти всякакви ги има..Вчера един простак от моя клас реши че не му се стои в час и излезе през прозореца...при това ние сме на 2 етаж...даскалицата полуде и отиде да вика директорката а междувремменно изчезна и дневника...по късно тоя същия малоумник реши че ще изяде цяла голяма торта цял ден го гледаме как се мъчи..накрая разбира се той върна тортата в коша и стоя час и нещо в кенефа да повръща...всъщност не беше мн забавно..
единственото готино на тва даскало е че взимам стипендия...даже мога за догодина да хвана отлична Laughing но иначе и даскалите зле и учениците още по-зле..трябва да си поне малко луд за да издържиш crazy
Върнете се в началото Go down
http://pumpkins.free.bg
~PuPsi~
Re-birth
Re-birth
~PuPsi~


Брой мнения : 71
Registration date : 11.03.2007

защо не ви се ходи на даскало? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо не ви се ходи на даскало?   защо не ви се ходи на даскало? Icon_minitimeПет Мар 23, 2007 12:13 pm

1. Защото знам, че отивам на скапано място
2. Защото трябва да ставам рано сутрин
3. Защото знам,че трябва да гледам физиономиите на даскалите
4. Защото отивам с риск да ми пишат двойка
5. Защото знам, че ще се забаркам в нещо
6. Защото нямя с кой да поговоря, за нещто, което засяга МЕН
7. Защото си мисля, че през времето докато съм там мога да правя нещо по-интересно
8. Защото нашия клас са идиоти и не само нашия клас

Ами мисля, че има още доста причини, но вмомента не мога да се сетя...
Върнете се в началото Go down
CaRTeL
Тиквено Семенце
Тиквено Семенце
CaRTeL


Брой мнения : 15
Age : 31
Registration date : 30.03.2007

защо не ви се ходи на даскало? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо не ви се ходи на даскало?   защо не ви се ходи на даскало? Icon_minitimeПет Мар 30, 2007 12:19 pm

И в всеки пост има остатъци([b]),а някъде липсват накой работи(запетай),някъде пък има И вместо Й...Както и да е,виде се,че не можете да пишете...
А са по темата:
1. Щото училищоето ми е ЖЪЛТО scratch
2. Щото хората,които учат там са изветрели-"няма оправия от тъпа чалгия..." съгласен съм с теП... fuck you
3. Щото треа да седим на един стол и да слушам простотий...
4. Щото ми дават работа и за в нас... affraid
Друго не се сещам...като се сетим,Ке допълним незнам

Зло: ''Простотия'' в множествено число се пише ''простотиИ'',а не ''простотиЙ''.
Върнете се в началото Go down
ViLi
Тиквено Семенце
Тиквено Семенце



Брой мнения : 2
Registration date : 03.04.2007

защо не ви се ходи на даскало? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо не ви се ходи на даскало?   защо не ви се ходи на даскало? Icon_minitimeПет Апр 06, 2007 4:36 am

Училището е най-хубавото нещо в живота на човека.Като малка много исках да ходя на училище СБАДНА МИ СЕ МЕЧТАТА Very Happy .но сега не ми се ходи щото ми е скучно и в повечето случеи ми е тапо,а пак и трябва да ставам рано...Еми общто взето това ми е мнението.


Последната промяна е направена от на Пет Апр 06, 2007 10:48 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
~PuPsi~
Re-birth
Re-birth
~PuPsi~


Брой мнения : 71
Registration date : 11.03.2007

защо не ви се ходи на даскало? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо не ви се ходи на даскало?   защо не ви се ходи на даскало? Icon_minitimeПет Апр 06, 2007 4:50 am

Нали преди мнението ти беше друго..... Това, че аз не го одобрявям не значи, че трябва да го променяш... Та нали тук пишем своите мнения, а не нечии други... Wink
Върнете се в началото Go down
(= Smile =)
По-голяма Тиквичка
По-голяма Тиквичка
(= Smile =)


Брой мнения : 60
Registration date : 26.09.2007

защо не ви се ходи на даскало? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо не ви се ходи на даскало?   защо не ви се ходи на даскало? Icon_minitimeСря Яну 16, 2008 10:02 am

Аз пък обичам да ходя на училище и...скоро го осъзнах Laughing Защото представете си ако по цяяял ден си стояхте у вас и тъпеехте?А и нямаше да имате толкова приятели,нямаше да познавате толкова хора.Пък и неграмотни ли да си останем Suspect Тогава пък и няма да има за какво да си говорим...
Обаче аз съм на мнението че трябва да са задължителни само първи и втори клас за да се научим да пишем,четем и смятаме ,а от там нататък всеки да си учи каквото иска.Нямаше ли да е по добре?
Защото ако някой например иска да се занимава с биология за какво му са музика,математика и т.н.?Или ако някой желае да става вдрен физик( Very Happy ) защо да учи всички глупости,по другиите предмети?
Пък и вижте тва е много тъпо.Сега учим,учим а после какво?Ако се занимаваш с нещо друго какво ще запомниш?Аз например като питам нещо наще те казват че не помнят.Че как е възможно човек да помни толкова глупости!?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





защо не ви се ходи на даскало? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо не ви се ходи на даскало?   защо не ви се ходи на даскало? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
защо не ви се ходи на даскало?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
( = PumpkinS = ) :: Училище : /-
Идете на: